+38(044) 290-2808 +38(044) 290-2809 +38(096) 288-5446

Сайт waterfit.com.ua належить компанії «Торговій дім «Каштан» та орієнтован на фахівців з трубопровідної арматури. На сайті Ви маєте можливість купити дешево запорну арматуру зі сталі, чавуна, латуні. Представлена продукція іноземних та українских виробників фланцевого та муфтового сантехнічного обладнання для управління і регулювання потоків води, газу, пари, нафтопродуктів та інших рідких середовищ.

Наше підприємство більш ніж 10 років займається імпортом в Україну сталевих та чавунних засувок, затворів поворотних дискових, клапанів зворотніх, вентилей та іншої запорної арматури. Ми постійно розширюємо асортимент і підтримуємо оптимальну ціну на деталі трубопроводів зі сталі: фланці, відводи, трійники, переходи. В розділі «Прайси» можна зкачати перелік нашої продукції з актуальними цінами. В ньому також можна знайти фільтри осадочні для води, крани кулькові, фітінг сталевий, чавунний і латунний самого різного призначення.

Існує багато варіантів виконання трубопровідного обладнання. Тому, щоби не зробити помилку, важливо мати точний технічний опис елементів та частин проекту. В кожному розділі сайту присутні креслення та характеристики товарів. На сторінці «Корисна інформація» викладені паспорти на вібровставки, засувки, затвори, клапани та таке інше. Тут же знаходяться довідкові відомості і відео-огляди.

В своєї роботі керуємося такими принципами:

  • Відкрита інформація;

  • Реальна вартість;

  • Знижки постійним покупцям;

  • Гарантія на товар і підтримка клієнта;

  • Доставка по всій території України;

Вам треба придбати запорну арматуру - пишіть нам на електронну пошту, на Вайбер або телефонуйте за телефонами в «Контакти». Завжди Вам раді!