+38(044) 290-2808 +38(044) 290-2809 +38(096) 288-5446

Фільтри

Фільтр фланцевий осадовий дуже важливий елемент будь-якого трубопроводу. В процесі роботи разом з робочим середовищем в магістраль потрапляють небажані сторонні предмети. Це може бути пісок, дрібні камені, шматочки металу, бруд і інше. Деталі трубопроводу можуть окислюватися і руйнуватися і такі оксиди і іржа також потрапляють в робочий потік і переносяться ним. Наявність таких домішок негативно впливає на труби і запірні деталі, викликаючи їх передчасний знос. Крім того, механічні домішки, потрапляючи в запірні механізми, заважають надійно і герметично перекривати транспортуємую середу.

Щоб таке не відбувалося, в систему обов'язково монтують фільтри грубої очистки. Часто перед кожним особливо важливим вузлом, наприклад лічильником або насосом, ставлять окремий фільтр для додаткового захисту дорогого устаткування. Корпус фільтра осадового, представленого на нашому сайті, виконаний з ковкого чавуну і має Y-подібну форму. Елементом, що фільтрує служить перфорована пластина з нержавіючої сталі. Пластину можна витягати для її очищення від накопичення відкладень і бруду. Для цього достатньо просто відкрутити кришку корпусного відливу. Таку процедуру можна робити, не знімаючи сам фільтр з трубопроводу.

Фільтра дозволяється встановлювати як у вертикальному, так і в горизонтальному положенні. Однак слід знати, що цей пристрій не двунаправленний. На корпусі цієї деталі є стрілка, яка показує, в якому напрямку робоче середовище повинне проходити через фільтр. Фільтр чавунний фланцевий представляє собою досить надійний в експлуатації і простий в обслуговуванні елемент трубопроводу.

Завжди є на складі або доступні під замовлення розміри: Ду40, Ду50, Ду65, Ду80, Ду100, Ду125, Ду150, Ду200.